O firmie

O nas

Firma Vitral działa w branży meblowej i wyposażenia wnętrz. Zajmujemy się produkcją frontów meblowych w okleinie naturalnej, modyfikowanej, lakierowanych matowych a także w wysokim połysku , elementów konstrukcyjno-wykończeniowych takich jak: płyty na korpusy, płyty pogrubiane, blaty, pilastry, blendy, listwy wieńczące i wiele innych dodatków do mebli oraz samych mebli.

Obok frontów meblowych wprowadziliśmy do produkcji, elementy aranżacji i wykończenia wnętrz takie jak lakierowane panele dekoracyjne 3D, ażurowe oraz pełne, z drewna i płyty MDF. Dostosowując się do wymagań rynku oraz panujących trendów, stale staramy się poszerzać ofertę tak, by uzupełniała wykonanie kompleksowo mieszkań,biur,urzędów,pubów,restauracji itp., zarówno pod kątem gustownej i ponadczasowej stylistyki mebli jak i podkreślających indywidualny charakter i nowoczesne wzornictwo paneli dekoracyjnych 3D. Nietypowe projekty i zlecenia nie stanowią dla nas problemu,ponieważ posiadamy doskonale wykształconą kadrę techniczną tworzącą indywidualne wzornictwo oraz nowoczesny park maszynowy. Uzupełnieniem naszej oferty jest także możliwość wykonania wewnętrznych drzwi bezprzylgowych(tzn.z ukrytymi zawiasami i zamkiem magnetycznym) wraz z listwami przypodłogowymi.

Dofinansowanie

Zadanie: Budowa instalacji fotowoltaicznej 50kW
Wartość ogólna: 184000 zł netto
Wysokość oraz forma dofinansowania ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi w PLN w zaokrągleniu do liczby całkowitej: 178000 zł netto

www.zainwestujwekologie.pl